مشاوره

ارائه خدمات مشاوره کاهش هزینه

این شرکت آماده ارائه خدمات به تمام بنگاه­های صنعتی به منظور کاهش هزینه­های برق مصرفی می­باشد. از این رو پس از بررسی قبوض برق آن شرکت، پیشنهادهای موثر در زمینه کاهش هزینه­های برق مصرفی را ارائه می­گردد. همچنین ارائه خدمات مربوط به مشاوره نیرورسانی و ارتباط با شرکت­های بالادستی وزارت نیرو از جمله شرکت توانیر، مدیریت شبکه برق و برق ­های منطقه ­ای به منظور حل مشکلات موجود واحدهای صنعتی در حوزه تامین و مصرف برق، از جمله اقدامات اساسی این شرکت می­باشد.

 

ارائه خدمات مشاوره مربوط به گواهی ظرفیت و انجام الحاقیه

ارائه راهکارهای مربوط به تامین برق و مشاوره­ های لازم به شرکت­ ها و واحدهای صنعتی جهت تامین برق مصرفی، از دیگر اقدامات این شرکت می­باشد. مذاکره در خصوص اوراق گواهی ظرفیت، ارتباط با کارگزاری­ها به منظور دریافت کد بورسی و پیگیری الحاقیه­ های مربوط به قراردادهای برق از شرکت برق منطقه­ ای، از دیگر اقدامات اساسی این شرکت می­باشد.

 

 

مشاوره، احداث و بهره برداری تولید پراکنده

تولید برق در محل مصرف کننده صنعتی متناسب با ظرفیت و میزان مصرف برق با استفاده از راهکار تولید برق از طریق مولد مقیاس کوچک و یا نصب پنل های خورشیدی، از دیگر توانمندی ­های این شرکت می­باشد. شرکت توسعه تجارت انرژی توان با تجربه حاصل از پیاده سازی پروژه ­های تولید پراکنده برق در بخش ­های دیگر، آماده خدمات رسانی در تمام زمینه­ ها (از صفر تا بهره­برداری) می باشد.