نیروگاه های طرف قرارداد

۳

مگاوات مصرفی

۱۳۰

توسعه انرژی توان

۲۱

 

با توجه به فرصت های موجود در بخش خرده فروشی برق و همچنین توانمندی موثر اعضاء کلیدی، شرکت توسعه تجارت انرژی توان با هدف فعالیت مستمر و موثر در این حوزه با سهامداری بخش خصوصی شکل گرفته است. این شرکت با توجه به تجربیات قبلی در حوزه­ های فروش و تامین انرژی و همچنین راه ­اندازی واحدهای نیروگاهی (مولد مقیاس کوچک و نصب پنل­ های خورشیدی) آماده ارائه راهکارهای موثر و متنوع به صنایع مختلف کشور می ­باشد.

بیانیه ماموریت و سند چشم انداز شرکت توسعه تجارت انرژی توان

 

بیانیه ماموریت:

“ارائه خدمات مشاوره و اجرایی به بنگاه­ های اقتصادی و مصرف­ کنندگان صنعتی و تجاری به منظور کاهش هزینه های برق مصرفی و ارائه و اجرای راهکارهای مربوط به خرید و دریافت انرژی پایدار و مطمئن از شبکه برق کشور”

چشم­ انداز:

  • تبدیل شدن به بزرگترین تامین کننده و بازرگان برق در داخل کشور
  • ارائه بهترین خدمات در حوزه راهکارهاي فني و اقتصادي به واحدهای صنعتی کشور در کمترین زمان ممکن
  • حضور فعال و مستمر در بورس انرژي به منظور سهولت در خرید و فروش برق مصرفی بنگاه ­های صنعتی و تجاری
  • شناسایی و بکارگیری مجرب­ترین نیروها در حوزه بازار برق و خرده فروشی برق
  • ارائه با كيفيت ترين و مطلوب ترين خدمات در حوزه راهکارهای تامین مالی به بنگاه ­های تولیدی و نیروگاهی و سازمان­ های دولتی

 

فعالیت ­های کلیدی شرکت

فعالیت­ های کلیدی شرکت توسعه تجارت انرژی توان شامل موارد زیر می­ باشد. این شرکت آماده همکاری با نیروگاه ­ها، بنگاه ­های صنعتی و تجاری به منظور توسعه و گسترش بازارهای خرده فروشی و ارائه راهکارهای کاهش هزینه مصرفی برق می ­باشد.

 

ارائه خدمات مشاوره کاهش هزینه

این شرکت آماده ارائه خدمات به تمام بنگاه ­های صنعتی به منظور کاهش هزینه­ های برق مصرفی می­ باشد. از این رو پس از بررسی قبوض برق آن شرکت، پیشنهادهای موثر در زمینه کاهش هزینه­ های برق مصرفی را ارائه می­ گردد. همچنین ارائه خدمات مربوط به مشاوره نیرو رسانی و ارتباط با شرکت­ های بالادستی وزارت نیرو از جمله شرکت توانیر، مدیریت شبکه برق و برق­ های منطقه­ ای به منظور حل مشکلات موجود واحدهای صنعتی در حوزه تامین و مصرف برق، از جمله اقدامات اساسی این شرکت می­ باشد.

 

ارائه خدمات مشاوره مربوط به گواهی ظرفیت و انجام الحاقیه

ارائه راهکارهای مربوط به تامین برق و مشاوره ­های لازم به شرکت­ ها و واحدهای صنعتی جهت تامین برق مصرفی، از دیگر اقدامات این شرکت می­ باشد. مذاکره در خصوص اوراق گواهی ظرفیت، ارتباط با کارگزاری­ ها به منظور دریافت کد بورسی و پیگیری الحاقیه­ های مربوط به قراردادهای برق از شرکت برق منطقه­ ای، از دیگر اقدامات اساسی این شرکت می­ باشد.

 

فروش برق به مصرف کننده نهایی

شرکت توسعه تجارت انرژی توان به عنوان یکی از شرکت های خوشنام در حوزه خرده فروشی برق، با تکیه بر ظرفیت نیروگاه­ های با ظرفیت بالا، امکان ارائه راهکارهای متعدد در قالب قراردادهای زیر را دارد:

 

  • خرده فروشی
  • قراردادهای دوجانبه با نرخ مناسب
  • مشاوره به شرکت­ های مصرفی به منظور حضور در بورس انرژی

 

 

 

مشاوره، احداث و بهره برداری تولید پراکنده

تولید برق در محل مصرف کننده صنعتی متناسب با ظرفیت و میزان مصرف برق با استفاده از راهکار تولید برق از طریق مولد مقیاس کوچک و یا نصب پنل های خورشیدی، از دیگر توانمندی­ های این شرکت می­ باشد. شرکت توسعه تجارت انرژی توان با تجربه حاصل از پیاده سازی پروژه­ های تولید پراکنده برق در بخش­های دیگر، آماده خدمات رسانی در تمام زمینه ­ها (از صفر تا بهره ­برداری) می باشد.

 

تامین تجهیزات

شرکت توسعه تجارت انرژی توان به دلیل ارتباط موثر با شرکت­ های تامین کننده در حوزه انرژی­ های نو و مولد مقیاس کوچک و همچنین تجهیزات نیروگاهی، امکان تأمین تجهیزات و قطعات یدکی با برندهای مختلف را دارد.